Apartamenty Villa Vista Zakopane De Lux „Zimowy” Wynajem Krupówki

Opis Apartamentu Zimowego Villa Vista

Villa Vista oferuje Apartamenty Wynajem Zakopane Krupówki. Zachęcamy więc gorąco do odwiedzenia Pięknego przestronnego Apartamentu w Villa Vista Zakopane. Opisywany Apartament De Lux „Zimowy” posiada taras z widokiem na góry. Wyposażyliśmy go także w SAUNE. Ze względu na dużą powierzchnię, Apartament podzieliliśmy tak aby w nim komfortowo wypoczywać. Dlatego w apartamencie znalazła się Przestronna Sypialnia z dużym łożem. Wyposażyliśmy ją w duże łóżko z materacem Exclusive 24 cm. Dodatkowo w sypialni umieściliśmy stolik kawowy z krzesełkami. Obok wydzieliliśmy duży Salon kompletnie wyposażony. Wyposażyliśmy Apartament także w Aneks kuchenny. W przedpokoju znalazły się dwie szafy. Obok Aneksu kuchennego znajduje się przestronna łazienka z prysznicem/deszczownicą i termostatem. W apartamencie znajdują się także dwa duże kinowe LED SMART TV 65″ 4K i dostęp do bezpłatnego WiFi.

Położenie Villa Vista Zakopane

Villa Vista położona jest w Zakopanem pod Gubałówką. Jest to najładniejsza dzielnica Zakopanego Kamieniec/Tatary tuż pod Gubałówką. Dlatego za domem jest cisza i spokój, Gubałówka i las. W pobliżu (ok.50 m) od Apartamentu przepływa górska rzeka Zakopianka wzdłuż której można spacerować nowym deptakiem/ulicą. Bliskość lasu, rzeki, Gubałówki, Krupówek to doskonały wybór dla rodzin chcących spędzić czas w Villa Vista Zakopane. Nasze Apartamenty Wynajem Zakopane Krupówki położone są blisko wszystkich atrakcji Zakopanego

Wszędzie można iść pieszo:
Krupówki – ok. 1000m
Kolejka na Gubałówkę – ok. 1000m
Baseny Termalne – ok. 1500m
Dworzec – ok. 900m

Szlaki na Gubałówkę – niedaleko domu

W Willi Vista Zakopane oczywiście dbamy o Państwa komfort:

Oferujemy przestronną sypialnię wyposażoną w duże łoże 160 cm i pojedyncze łóżko 90 cm, wyposażone w materace Exclusive grubości 24 cm, komodę, stolik kawowy, krzesełka. Dodatkowo umieściliśmy w pokoju duży kinowy LED SMART TV 65″ 4K podłączony do internetu z dostępem do przeglądarki internetowej, YouTube, Ipla, Netfiks (z własnym kontem) i innych aplikacji internetowych. Godny uwagi jest przestronny salon, który wyposażyliśmy w kanapę 1 os. i kanapę narożnik 2 os. Dodaliśmy także stół, krzesła, ławę. Dopełnieniem całości jest taras ze stolikiem kawowym i krzesełkami. W salonie mamy także duży kinowy LED SMART TV 65 cali podłączony do internetu z dostępem do przeglądarki internetowej, YouTube, Ipla, Netfiks (z własnym kontem) i innych aplikacji internetowych.
Przede wszystkim zadbaliśmy także o SAUNĘ dla gości.
Łazienkę wyposażyliśmy w WC, umywalkę i prysznic z deszczownicą oraz termostatem gwarantującym stałą przyjemną temperaturę wody.
Aneks kuchenny z płytą grzewczą umywalką i lodówką umożliwia przygotowanie posiłków.
W apartamentach udostępniliśmy bezpłatne WiFi.

Zdjęcia Apartamentu Zimowego DeLux Villa Vista

Apartamenty "ZIMOWY" Wynajem Zakopane Krupówki Villa Vista
Apartament Zimowy Villa Vista Zakopane
Apartamenty "ZIMOWY" SAUNA Zakopane Krupówki Villa Vista
Sauna Villa Vista Zakopane
Przestronny Apartamenty "ZIMOWY" Wynajem Krupówki Villa Vista
Przestronny Zimowy Apartament DeLux Villa Vista Zakopane
Villa Vista Zakopane
Villa Vista Zakopane
Apartamenty "ZIMOWY" LED TV Villa Vista
Duży kinowy LED TV 4K Apartament ZIMOWY Villa Vista Zakopane
Sypialnia Apartament Zimowy Villa Vista Zakopane
Sypialnia Villa Vista Zakopane
Apartamenty "ZIMOWY" sypialnia wyposażenie TV LED 4K Villa Vista
TV LED 4K z internetem Villa Vista Zakopane
Aneks Kuchenny Apartament Zimowy Villa Vista Zakopane
Aneks Kuchenny Apartament Zimowy Villa Vista Zakopane
 Przestronna łazienka Villa Vista Zakopane Apartament Zimowy
Przestronna łazienka Villa Vista Zakopane Apartament Zimowy
Prysznic Villa Vista Zakopane
Prysznic Villa Vista Zakopane