Apartamenty Villa Vista Zakopane De Lux „Gubałówka” SAUNA Wynajem Krupówki – 7 osobowy

Opis Apartamentu Gubałówka Villa Vista

Villa Vista oferuje Apartamenty Wynajem Zakopane Krupówki. Zachęcamy więc gorąco do odwiedzenia Pięknego przestronnego Apartamentu w Villa Vista Zakopane. Opisywany Apartament De Lux „Gubałówka” posiada taras z widokiem na góry / całą Panoramę Tatr. Wyposażyliśmy go także w SAUNE. Ze względu na dużą powierzchnię, Apartament podzieliliśmy tak aby w nim komfortowo wypoczywać. Dlatego w apartamencie znalazła się Przestronna Sypialnia z dużym łożem. Wyposażyliśmy ją w duże dwuosobowe łóżko 160cm i jednoosobowe 90cm z materacami Exclusive 24 cm. Dodatkowo w sypialni umieściliśmy mały stolik kawowy z pufą, duży kinowy LED SMART TV 60″ 4K i dostęp do bezpłatnego WiFi . Obok wydzieliliśmy duży Salon/Sypialnię kompletnie wyposażony w dwa duże rozkładane łóżka dwuosobowe pełniące rolę sypialno-wypoczynkową , SAUNĘ, stół z krzesłami i szafę oraz duży kinowy LED SMART TV 65″ 4K i dostęp do bezpłatnego WiFi . Wszystkie te pomieszczenia są wydzielone a łączy je przedpokój . Obydwa pomieszczenia są od siebie niezależne i mogą w nich przebywać dwie rodziny. Wyposażyliśmy Apartament także w mały Aneks kuchenny. W przedpokoju znalazły się dwie szafy. Obok Aneksu kuchennego znajduje się przestronna łazienka z prysznicem/deszczownicą i termostatem.

Położenie Villa Vista Zakopane

Villa Vista położona jest w Zakopanem pod Gubałówką. Jest to najładniejsza dzielnica Zakopanego Kamieniec/Tatary tuż pod Gubałówką. Dlatego za domem jest cisza i spokój, Gubałówka i las. W pobliżu (ok.50 m) od Apartamentu przepływa górska rzeka Zakopianka wzdłuż której można spacerować nowym deptakiem/ulicą. Bliskość lasu, rzeki, Gubałówki, Krupówek to doskonały wybór dla rodzin chcących spędzić czas w Villa Vista Zakopane. Nasze Apartamenty Wynajem Zakopane Krupówki położone są blisko wszystkich atrakcji Zakopanego

Wszędzie można iść pieszo:

Krupówki – ok. 1000m
Równia Krupowa (SYLWESTER) – ok 700m

Kolej na Gubałówkę – ok. 1000m
Dworzec – ok.900m

Baseny Termalne- ok. 1400m
Szlaki turystyczne na Gubałówkę w pobliżu domu.

W Willi Vista Zakopane oczywiście dbamy o Państwa komfort:

Oferujemy przestronną sypialnię wyposażoną w duże łoże 160 cm
i 90cm wyposażone w materace Exclusive grubości 24 cm, stolik kawowy, pufę. Dodatkowo umieściliśmy w pokoju duży kinowy LED SMART TV 65″ 4K podłączony do internetu z dostępem do przeglądarki internetowej, YouTube, Ipla, Netfiks (z własnym kontem) i innych aplikacji internetowych. Godny uwagi jest przestronny salon/sypialnia, który wyposażyliśmy w dwie dwuosobowe kanapy/łóżka . Dodaliśmy także stół, krzesła, ławę i lodówkę. Dopełnieniem całości jest taras ze stolikiem kawowym i krzesełkami. W salonie/sypialni mamy także duży kinowy LED SMART TV 65 cali podłączony do internetu z dostępem do przeglądarki internetowej, YouTube, Ipla, Netfiks (z własnym kontem) i innych aplikacji internetowych.
Przede wszystkim zadbaliśmy także o SAUNĘ dla gości.
Łazienkę wyposażyliśmy w WC, umywalkę i prysznic z deszczownicą .
Aneks kuchenny z płytą grzewczą i zlewozmywakiem umożliwia przygotowanie posiłków.
W apartamentach udostępniliśmy bezpłatne WiFi.

Zdjęcia Apartamentu Gubałówka DeLux Villa Vista

Apartament Gubałówka Villa Vista Zakopane
Sauna Villa Vista Zakopane
Przestronny Gubałówka Apartament DeLux Villa Vista Zakopane
Villa Vista Zakopane Apartament Gubałówka
Villa Vista Zakopane
Duży kinowy LED TV 4K Apartament Gubałówka Villa Vista Zakopane
Sypialnia Villa Vista Zakopane
TV LED 4K z internetem Villa Vista Zakopane
Aneks Kuchenny Apartament GubałówkaVilla Vista Zakopane
Aneks Kuchenny Apartament Gubałówka Villa Vista Zakopane
 Przestronna łazienka Villa Vista Zakopane Apartament Gubałówka
Przestronna łazienka Villa Vista Zakopane Apartament Gubałówka
Prysznic Villa Vista Zakopane
Prysznic Villa Vista Zakopane