Villa Vista Apartamenty Zakopane Krupówki Gubałówka

Villa Vista Apartamenty położona jest w miejscowości Zakopane w najładniejszej dzielnicy Zakopanego Kamieniec/Tatary. Ponadto Apartamenty Villa Vista są zabudowane tuż pod zboczem Gubałówki. W związku z tym za domem jest już tylko Gubałówka i las co uprzyjemni pobyt. Również bliskość przyrody wpływa na udany wypoczynek . Czasami zdarza się, że na naszej ulicy pojawiają się jelenie z Gubałówki. Widzieliśmy też białe lisy 😉 Jednoczesna bliskość Krupówek i dostęp do tętniącego życiem Zakopanego stanowią gwarancją udanego pobytu.

Tuż pod domem znajduje bezpłatny parking dla gości Villa Vista (1 miejsce na apartament). Ze względu na łatwą komunikację i drogie parkingi nie opłaca się jeździć po Zakopanem własnym samochodem. Dlatego lepiej je pozostawić pod apartamentem i zwiedzać Zakopane pieszo. Villa Vista w Zakopanem posiada pięć przestronnych apartamentów.

villa vista zakopane apartamenty sauna
Villa Vista Zakopane widok z górnych apartamentów
taras słoneczny villa vista zakopane
Taras słoneczny Villa Vista Zakopane
villa vista zakopane apartamenty
Zakopane Villa Vista Apartamenty Gubałówka Krupówki
villa vista zakopane krupówki
Gubałówka Villa Vista Zakopane Krupówki

Na tarasie Villa Vista w Zakopanem można wypić poranną kawę.

villa vista taras
Taras Villa Vista Zakopane Gubałówka Krupówki
taras zakopane villa vista
Wypoczynek Villa Vista Apartamenty Taras Gubałówka Krupówki
villa vista taras
Krupówki Villa Vista Tarasy Zakopane Gubałówka
villa vista zakopane
Wejście Villa Vista Apartamenty Zakopane Gubałówka Krupówki

Z górnych Apartamentów Villa Vista roztacza się przepiękny widok na Panoramę Tatr.

villa vista widok na tatry z okien
Villa Vista Zakopane Panorama Tatr

Tuż przy ulicy przepływa wartka górska rzeka Zakopianka wzdłuż której można spacerować. Podczas wolnego czasu polecamy spacer nad rzeką.

villa vista Zakopane rzeka Zakopianka
Villa Vista Apartamenty rzeka Zakopianka Gubałówka
Villa Vista Zakopane Gubałówka
Villa Vista Zakopane Gubałówka

Godne uwagi są szlaki piesze na Gubałówkę w pobliżu Villa Vista. Prowadzą wprost na górę z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Zakopanego. Bezsprzecznie piękna panorama Tatr dostarczy niezapomnianych wrażeń. Z Villa Vista można bezpośrednio wejść na szlaki piesze prowadzące na Gubałówkę. Według nas droga jest łatwiejsza niż bezpośrednie strome wejście przy kolejce na Gubałówkę. Przy okazji pieszej wędrówki będziemy też mieli piękne widoki. Dlatego lepiej zaplanować piesze wejście na Gubałówkę niż wjazd kolejką. Reasumując ruch to zdrowie 😉

Villa Vista szlaki na Gubałówkę
Villa Vista Gubałówka
Widok z Gubałówki Zakopane
Villa Vista Zakopane Gubałówka
Gubałówka
Gubałówka

Mapka Villa Vista Zakopane – Krupówki – Gubałówka

Mapa Villa Vista Zakopane
Villa Vista Krupówki

Jak widać na załączonej mapie, Villa Vista ma doskonałe położenie. Bezsprzecznie znajdujemy się blisko Krupówek i Równi Krupowej. Dlatego warto wybrać nasze apartamenty w Zakopanem. Na Równi Krupowej organizuje się liczne festyny i zabawy. Ponieważ z Villi jest blisko na Równię możemy tam iść pieszo. Z pewnością również Sylwester spędzony na Równi Krupowej i jednoczesny wypoczynek w Apartamentach Villa Vista to najlepsze połączenie. Bez Wątpienia, pobyt w naszych Apartamentach będzie dla Państwa udany.